профнастил для внутренней отделки

профнастил для внутренней отделки

Профнастил для внутренней отделки

Кондитерська холодильна вітрина призначена для демонстрації та зберігання різноманітних кондитерських виробів. Перевагою цього торгашеского обладнання вважається його большой розмір і безліч полиць, завдяки чому з’являється можливість зручного розміщення будь-якої кількості продукції.

Основні відмінності

Холодильні вітрини для кондитерських виробів відмінні між собою сообразно дизайну і системі охолодження, яка може бути динамічною альбо статичною. Для зручності демонстрації виробів під вітриною розташований висувний піддон.

Деякі моделі оснащені підсвічуванням. В обладнанні зі статичною системою охолоджуються тільки нижні полиці і піддон, а все, що розташоване вище випарника – ні.

В пристроях з динамічним охолодженням целый обсяг вітрини охолоджується однаково. Діапазон температур може бути від 0 по +7 і від +4 по +10 градусів. Це вже визначається тими продуктами, які будуть знаходитися у вітрині.

Вітрини, призначені для зберігання кондитерських виробів, оснащуються цифровим покажчиком температури і електронним блоком управління. Все це дозволяє продавцеві встановити необхідний температурний режим і періодично контролювати його.

Оскільки вдалий вибір вітрини сприяє збільшенню обсягу продажів, то необхідно приділити увагу її дизайну, тобто він виноват бути привабливим для покупця.

Кондитерські вітрини бувають двох типів – горизонтального й вертикального.

Вертикальні кондитерські холодильні вітрини можуть оснащуватися обертовими полицями. Такий варіант преимущественно неплохой в тому випадку, если торгова остановка перебуває у нетрадиционному приміщенні альбо підприємець шукає обладнання необычного розміру.

Тоді на допомогу прибывать кондитерський шафа, виготовлений из-за індивідуальним замовленням. А його переваги такі:

Розкид цін на кондитерські вітрини досить просторный – від 1300 по 5 000 у. е. по рацион ↑

Як вибрати кондитерську холодильну вітрину?

На що потрібно звертати увагу при виборі кондитерської вітрини? В першу чергу, на площу її викладення. В цьому плані зручність представляють похилі моделі, у яких можлива зміна полиць як сообразно висоті, этак і сообразно куту нахилу.

У багатьох моделях кондитерських вертикальних вітрин полиці розміщені на штоках, виготовлених з хромованого металу. Завдяки штокам стає доступною можливість регулювання висоти полиць.

Якщо модель вооружена полицями, що обертаються, рух яких забезпечується електродвигуном, то на панелі керування є електронний экран.

На ньому розташовані клавиши включення охолодження, світловий індикатор мережі, вимикачі освітлення, перемикач температури і клавиши управління обертанням поличок. по рацион ↑

Поради

І наостанок кілька порад.

Кремові тістечка є найбільш примхливими виробами. Щоб вони та інші, вимогливі по температурних разумов ласощі никак не обветривалась, необхідно повітряний потік направляти этак, щоб він їх продуктивно никак не захоплював.

Неплохим варіантом зберігання примхливої продукції є кондитерська вітрина з регулюванням рівня вологості. А ось на вітрини в отсутствии охолодження можна викладати всі хлібобулочні вироби та випічку. На обладнання зі статичною системою охолодження краще виставляти сухі тістечка і печиво.

Находить здесь:
профлист цена ссылка